Web İpuçları: Evet, hayır, belki? | çevrimiçi

dunyadan

Aktif Üye
argümantasyonswippe.de

ReklamcılıkTartışma gruplarında veya kendi başınıza, artılar ve eksiler listesi genellikle karar verirken yardımcı olur. Daha büyük gruplar genellikle etiketli karton kartlar ve katılımcıların argümanlarını toplayıp bunları bir köşeye veya diğerine sıraladığı bir moderasyon panosu kullanır. Dijital bir alternatif sunuyor Tartışma tahterevalli.

Artı sembolünü kullanarak argümanlar ekler ve ardından bunları basmalı çubuğun bir tarafına taşırsınız. Argümanınızı nereye yerleştirdiğinize bağlı olarak, ona belirli bir ağırlık verilir ve bu da tahterevalliyi şu ya da bu yöne kaydırmaya eğilimlidir: en güçlü argümanlar dışarıda kalır, daha zayıf olanlar ortaya doğru ilerler. İsterseniz dijital kartları altı renkten biriyle renklendirin ve anlamını sol kenardaki açıklama kısmına yazın. Sağlayıcıya göre web sitesi ayarları (dil, renk seçimi vb.) yerel olarak kaydeder. Ancak girilen içeriği kaydetmez. Daha sonra tekrar erişmek isterseniz JSON formatında cihazınıza kaydetmeniz gerekmektedir. Bitmiş rocker’ı bir grafik öğesi olarak kaydetmek istiyorsanız, tek yol bilgisayarınızda veya tabletinizde ekran görüntüsü işlevini kullanmaktır.

Web sitemizde daha fazla web ipucu bulabilirsiniz.Her 14 günde bir, Almanya’nın en büyük BT editör ekibi size BT güvenliği ve veri koruması, donanım, yazılım ve uygulama geliştirmeleri, akıllı ev ve çok daha fazlası hakkında güncel ipuçları, kritik raporlar, kapsamlı testler ve derinlemesine raporlar sunar. Bağımsız gazetecilik her şeyin başı ve sonudur.
(sabah)Haberin Sonu