Türkiye Basketbol Federasyonu’na yeni sponsor

OzguN

Yeni Üye
Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), yeni sponsoru Yemeksepeti ile imza merasimi düzenlendi. Sinan Fazilet Spor Salonu’nda gerçekleşen tertibe Türkiye Basketbol Federasyonu Lideri Hidayet Türkoğlu, sponsor firmanın CEO’su Mert Baki, TBF İdare Heyeti Üyeleri, TBF ve sponsor firmanın yöneticileri katıldı. İmza merasiminde konuşan Türkiye Basketbol Federasyonu Lideri Hidayet Türkoğlu, “Bugün Türkiye’nin gurur duyduğu ve milyonlarca bireye ulaşan marka ailemize katılarak Basketbol Ulusal Ekipler resmi sponsoru oldu. Bu yaz bütün yaş kategorilerinde isminden kelam ettiren, Basketbol Ulusal Kadrolarımız; ülkemizin en itibarlı kuruluşlarından yeni sponsorumuz ile güçlerini birleştirerek daha büyük başarılara yürüyecektir” dedi.

Hidayet Türkoğlu: Basketbol ailemiz her geçen gün genişliyor

Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda son 16’ya kalarak Berlin’de uğraş etmeye hak kazanan A Ulusal Erkek Basketbol Ekibi’ni kutlayan Lider Türkoğlu, “Berlin’de yaşayan tüm vatandaşlarımızı Fransa ile oynayacağımız son 16 karşılaşması için Arena Berlin’e davet ediyorum. Bayan ve erkek ulusal kadrolarımızın her kategorideki atletleriyle gurur duyuyoruz. Basketbol, heyecanın, beraberliğin ve gücün çok yüksek olduğu bir spor . Bu istikametiyle sporseverler için kıymeti daima artan bir çekim merkezi olmaktadır. Ligimizde artan rekabet dozu ve gruplarımızın memleketler arası muvaffakiyetleri da basketbolumuzun cazibesini artırıyor. Türkiye Basketbol Federasyonu olarak; ülkemizin değerli marka ve kurumlarının, basketbolu tercih etmeleri bizleri daha kuvvetli maksatlar koymak için motive etmektedir. Sponsorlarımızla büyük basketbol ailemiz her geçen gün genişliyor. Türkiye Basketbol Federasyonu ve sponsor markamızın kuvvetli algısını bir çatı altında toplama başarısı gösteren, kendi çalışma arkadaşlarıma ve Sponsorumuzun CEO’su Mert Baki olmak üzere tüm takımına teşekkürlerimi sunuyorum. Yaptığımız mutabakatın ehemmiyeti, öteki bütün sponsorluklarımız üzere bizler için epey büyük. Kendilerinin Türk basketboluna ve ulusal ekiplerimize olan inançlarından dolayı heyecan duyuyoruz. Bu mutabakatın topluluğumuza iyi olmasını diliyor, daha uzun yıllar sürecek bir iş birliğinin başlangıcı olacağına inanıyorum” diye konuştu.