Pınar Karşıyaka çeşit için parkede

OzguN

Yeni Üye
Atlas Okyanosu’nda yer alan Kanarya Adaları’na bağlı Tenerife Adası’ndaki Santiago Martin Arena’da oynanacak karşılaşma saat 22.30’da başlayacak. Galibiyet sayılarının eşit olduğu seride son maçı kazanan kadro ismini son 16 tipine yazdıracak. Çeşit atlayan takım Macaristan’dan Falco Szombathely, Litvanya’dan Rytas Vilnius ve Fransa’dan SIG Strasbourg’un yer aldığı L Kümesi’nde gayret edecek.

Temsilcimiz mağlup olursa ise geçen dönem final oynadığı tertibe bu dönem erken veda edecek. Güçlü dönemde İspanya ana karasına uzak Tenerife’ye özel uçakla gidecek yeşil-kırmızılarda sakatlığı bulunan Taylor ve Tyus maça yetiştirilmeye çalışılıyor. Antrenör Ufuk Sarıca,

“Taraftarımızın takviyesi bizi ateşledi. bu türlü oynamayı özlemişiz. Onlarla birlikte bu biçimde bir galibiyet alıp seriyi eşitlemek bizi memnun etti. Hakemlerin kararlarına hürmetimiz var ancak onların da her maç için tıpkı standartta olmasını bekliyoruz. Umuyorum ki deplasmanda oynayacağımız son maçta hakemler dün deplasman grubuna gösterdikleri müsamahayı bize de gösterirler. Önceliğimiz sakat oyuncularımızı maça yetiştirmek, daha sonra da bu çeşidi geçmek” açıklamasını yaptı.

DHA