Özel ve profesyonel kullanım için Apple Vision Pro | TNBT podcast'i

dunyadan

Aktif Üye
Şu ana kadar Apple, Vision Pro'da eğlenceyi ön planda tuttu ve bunun da iyi bir nedeni var: kulaklık mükemmel bir ev sinema sistemidir (ayrıntılı testte ayrıca Vision Pro'ya bakın). Ancak artık şirketlerde olduğu kadar günlük özel ve profesyonel yaşamda da kullanılıyor.

ReklamcılıkBölüm 22'de Leo Becker, enerji tedarikçisi EnBW'nin mobil çözümler geliştirme müdürü Mark Zimmermann ile teknolojinin şirketler için açtığı yeni olanaklar hakkında konuşuyor. Bu aynı zamanda özellikle, rüzgar türbinlerinin görselleştirilmesine yönelik, VisionOS için mevcut olan Revisar uygulamasıyla da ilgilidir. Bölüm aynı zamanda Meta Quest 3 ve VisionOS 1.1 için planlanan MDM işlevleri gibi diğer kulaklıklarla olan farklılıklara da ayrılmıştır. Kişisel kullanım da bir sorun, Vision Pro'nun toplu taşıma araçlarında mobil iş cihazı olarak kullanılması da tepkilerle birlikte.16 Mayıs 2024'te Mark Zimmermann, “Vision Pro'yu şirkette kullanma” konulu bir Mac & i web semineri düzenleyecek. Daha fazla bilgi yakında gelecek.

Apple Vision ve VisionOS hakkında Mac & i podcast'i


1984, 2007, 2024 – Apple'ın Vision Pro'su büyük adımları takip ediyor: Mac ve iPhone yalnızca tarih yazmakla kalmadı, aynı zamanda bilgisayarları kullanma şeklimizi de temelden değiştirdi.

Mac & i, Apple Vision Pro'nun yanı sıra “uzamsal bilgi işlem”in fırsat ve engellerine kendi podcast'iyle eşlik ediyor: TNBT – The Next (Big) Thing, BT endüstrisi ve toplum üzerindeki etkiler de dahil olmak üzere yeni platformu çevreleyen en son gelişmeleri vurguluyor .

TNBT tüm önemli podcast dizinlerinde bulunabilir ve Apple Podcast'lerde ve Spotify'da dinlenebilir veya seçtiğiniz podcast uygulamasında RSS beslemesi olarak edinilebilir. Sorularınızı, önerilerinizi ve eleştirilerinizi podcast@mac-and-i.de adresinden almayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Önceki bölüm Apple Vision Pro ile ilk deneyimlerimizi konu alıyordu.


(1 pound = 0.45 kg)Haberin Sonu