Bayanlar Basketbol Muhteşem Ligi: Elazığ Vilayet Özel Yönetim: 60 – Antalya 07 Basketbol: 67

OzguN

Yeni Üye
Bayanlar Basketbol Muhteşem Ligi’nin 26. haftasında Elazığ Vilayet Özel Yönetim, konutunda karşılaştığı maçta Antalya 07 Basketbol’a 67-60 yenilerek, Harika Lig ‘e yenilgiyle veda etti.

Vilayet Özel Yönetim Spor Kompleksinde oynanan son hafta maçına tesirli başlayan konuk ekip birinci dönemi 18-12 üstünlükle geçti. İkinci dönemde da farkı açan Antalya takımı devreye 44-29 önde girdi. Üçüncü kısımda Elazığ Vilayet Özel Yönetim farkı azaltsa da bu dönem da Antalya 07 Basketbol’un 53-46’lık üstünlüğüyle tamamlandı. Uğraşın son döneminde yanılgı yapmayan konuk kadro parkeden 67-60’lık galibiyetle ayrıldı. Bu kararın akabinde 28 puanla Bayanlar Basketbol Harika Ligine veda eden Elazığ Vilayet Özel Yönetim, önümüzdeki dönem çabasına Türkiye Bayanlar Basketbol Liginde uğraş edecek. Antalya 07 Basketbol’da Tetiana Yurkevichus 19 sayıyla galibiyette başrol oynarken, Elazığ Vilayet Özel İdare’de Chanel Mokango’nun 21 sayısı yenilgisi önleyemedi.

ELAZIĞ (İHA)