Manisa BBSK, AYOS Konyaspor’u ağırlayacak

OzguN

Yeni Üye
Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Grubu, BSL 14. haftasında AYOS Konyaspor ile 6 Ocak Cuma günü saat 19.00’da konutunda karşı karşıya gelecek. Geçtiğimiz hafta Onvo Büyükçekmece Basketbol’u deplasmanda mağlup ederek moral kazanan Manisa grubu, galibiyet serisi başlatmak istiyor.

Başantrenör Hakan Demir idaresinde AYOS Konyaspor müsabakası hazırlıklarına başlayan yeşil-beyazlı ekip, atak ve savunma setleri üzerinde sıkı bir idmanla çalışmalarına başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Lideri Bora Çaylan, “Oyun planımızın yavaş yavaş oturmaya başladığını son haftalarda net bir biçimde gördük. Bunun yansımasını da Büyükçekmece karşısında aldığımız galibiyet gözler önüne serdi. Artık gayemiz bir galibiyet serisi yakalayarak hedeflediğimiz noktaya kısa bir süre içerisinde gelmek. Ligimizde kolay rakip, kolay maç yok. Her maç bir final havasında oynanıyor. Bu sebeple biz de AYOS Konyaspor maçına yüksek bir konsantrasyonla hazırlanıyoruz. Biz, tüm Manisalı basketbolseverleri cuma günü oynayacağımız maçta yanımızda görmek istiyor ve de maça davet ediyoruz” dedi.(İHA)