Lamar Odom yaşadıklarını birinci kere anlattı: Beni öldürmeye çalıştı

OzguN

Yeni Üye
Kariyerinde iki sefer NBA şampiyonluğu yaşayan Lamar Odom, 2014 yılında basketbola veda etmişti. Odom, basketbolu bıraktıktan daha sonra sık sık özel hayatıyla gündem oldu.

2015 yılında bir genelevde şuurunu kaybetmiş biçimde bulunan 43 yaşındaki eski basketbolcu; uyuşturucu unsur, cinsel gücü artıran ilaçlar ve alkol aldığı belirlenmişti.

Ölüm riskiyle karşı karşıya kalan Odom geçen süreçte güzelleşmeyi başarmıştı.

YAŞADIKLARINI ANLATTI

Lamar Odom, FOX’ta yayınlanan ‘Sex, Drugs & Kardashians programına konuk oldu. Bir periyot NBA’in en yeterli oyuncuları içinde gösterilen Odom, neredeyse ölmek üzere olduğu o günleri izleyicilerle paylaştı.

Odom, o gece katiyen uyuşturucu husus almadığını öne sürerek genelevin sahibi Dennis Hof’un kendisini öldürmeye teşebbüs ettiğini söylemiş oldu.

Odom yaptığı açıklamada; “O gece uyuşturucu unsur kullansaydım hatırlardım. Denis Hof beni öldürmeye çalıştı. Bana karşı niye bu biçimde birşey yaptı? Bilmiyorum. O gece beni öldürmeye çalıştı.

Uyuşturucu husus almadım, lakin bedenimde uyuşturucu husus bulundu” tabirlerini kullandı.

ALTI KERE KALP KRİZİ!

Genelevde bulunduktan daha sonra hastaneye kaldırılan Lamar Odom, uzun müddet ağır bakımda kaldı. Çok dozda uyuşturucu, cinsel gücü artıran ilaç ve üstüne alkol alan eski NBA yıldızı, ağır bakımda altı defa kalp krizi ve 12 defa de felç geçirmişti.

Odom, hatırladığı birinci anları ise şu biçimde anlattı; “Nevada’daki hastanede uyandığımda hareket edemiyordum. Konuşamıyordum. Kendi vücudumun içine hapsolmuştum.

Aşağıya baktım. Ağzımdan sarkan tüpler vardı. Bu yüzden paniğe kapıldım. hayatımda birinci sefer bir durumdan çıkamadım. Bütün gün kendi fikirlerime hapsoldum. Yatakta yatıyordum ve makinelere bağımlıydım. Etrafımdaki beşerler ağlıyordu.”