#Haberlershow: GDPR ve Meta, uçtan uca şifreleme, A Sign in Space

dunyadan

Aktif Üye
Genel Veri Koruma Yönetmeliği beş yaşında – Meta milyarlarca para cezasına çarptırılıyor: #Haberlershow’da veri korumanın gerçekten iyileşip iyileşmediğinden bahsediyoruz. Bu arada, İspanya uçtan uca şifrelemeye karşı çıkıyor ve insanlar bir test olarak uzaylı sinyallerini kendileri üretiyorlar. Şifreli olup olmadıkları ve veri korumayla uyumlu olup olmadıkları?


Ve tabii ki Anna, bir inek doğum günü, haftanın WTF’si ve birlikte çözülmesi gereken zor test soruları ile bizi yine sevindiriyor.perşembe günleri saat 17. Canlı. Haberler çevrimiçi olarak güncel teknik gelişmeler ve ağ politikası hakkında konuşuyor. Gösteri öncesi, sırası ve sonrasında tartışma için #Haberlershow etiketli tweetler kullanılabilir. #Haberlershow yayında…Her zaman olduğu gibi, izleyicilerin katılımını dört gözle bekliyoruz. Sorular önceden forumda ve canlı yayında ele alacağımız sohbette yayın sırasında sorulabilir.

Bu sayıdaki konular


Sunucu Anna Kalinowsky, Haberler çevrimiçi yazı işleri müdürü Dr. Volker Zota (@DocZet) ve editör ve moderatör Malte Kirchner (@maltekir) bu sayıda aşağıdaki konulardan bahsedin:

Her Perşembe saat 17:00’den itibaren canlı yayındaModeratörlere ve misafirlere sorular, gösteri sırasında YouTube sohbetinde ve Twitch kanalımızda (twitch.tv/Haberleronline) ve önceden e-posta yoluyla ve Haberler forumunda sorulabilir. Editörler şimdiden çok sayıda izleyiciyi ve canlı geri bildirimleri dört gözle bekliyor.

#Haberlershow her perşembe saat 17:00’de Haberler online üzerinden canlı yayınlanıyor. Canlı yayının ardından program YouTube üzerinden ve podcast olarak izlenebiliyor ve dinlenebiliyor.

Bölümler SD (360p) veya HD (720p) olarak mevcuttur. RSS beslemelerinin bağlantılarını yandaki kutuda bulabilirsiniz.


(mki)Haberin Sonu