Gramolazzo Gölü, Baccelli: “Yeniden yapılanma turistlerin varlığını desteklemeye hizmet edecek”

yasader

Aktif Üye
“Kesin olarak sekizinci olan bu yeni müdahalelerin gerçekleştirilmesi, Gramolazzo Gölü kıyılarının daha fazla nitelendirilmesine izin verecektir. Bu, nihayetinde, aynı gölün yakınında inşa edilen bisiklet/yaya yolunda turistlerin varlığını desteklemeye hizmet edecek bir yeniden yapılanmadır. Ayrıca çalışma, Garfagnana’nın tamamı ve bisiklet turizmi mesleği için de stratejik olacaktır”.

Bu, Toskana Bölgesi Çevre ve Bölge Meclis Üyesi tarafından ifade edilmiştir, Stephen BaccelliMinucciano Belediyesi ile imzalandığında, Gramolazzo Gölü kıyısındaki yeniden geliştirme müdahalelerinin sekizinci kısmıyla ilgili işlerin inşası için 250 bin Euro’luk olağanüstü finansmana izin verecek olan anlaşmanın ana hatları hakkında yorum yaparken.

Lucca ilindeki Minucciano Belediyesi, 2011 yılından bu yana gölün kıyılarında yürütülen yeniden geliştirme çalışmaları göz önüne alındığında, büyük ölçüde bölgesel finansmanla karşılanan toplam yaklaşık 1 milyon 800 bin avroluk yedi parsel, Toskana Bölgesi’nden yardım istedi. sekizinci kısmı tamamlamak için 250 bin avroluk bir hibe daha verilmesi ve sonuç olarak 2023 yılında olağanüstü bir hibe ödenmesinin talep edilmesi.

Bölge talebi kabul etti. Finansman, bölgesel bütçe için ek masraflar gerektirmeyecektir.

Sekizinci parselde öngörülen işler, yeni bir park alanı inşaatı, yapay plajlar için umumi tuvaletler ve soyunma odaları gibi hizmetlerin inşaatı, yeni bir suni plaj inşaatı, bisiklet/yaya yolunun denize doğru devamı ile ilgilidir. baraj ve seyyar ticaret için donanımlı alanların yaratılması.