Bahçeşehir Koleji’nde final memnunluğu

OzguN

Yeni Üye
Bahçeşehir Koleji İcra Şurası Lideri Hüseyin Yücel, büyük bir sevinç yaşadıklarını lisana getirirken, “Tüm öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bugün biz yalnız bırakmadılar. Dolu salonda oynadık. Son iki maçımız kaldı. İnşallah onları da alıp kupayı Türkiye’ye getireceğiz. Bu galibiyetimiz Türkiye’ye, tüm Bahçeşehir ailesine armağan olsun. Çok az kaldı 2 hafta orta var. 20 Nisan ve 27 Nisan’da final maçları. Az kaldı” dedi.

AYDIN: ÇOK EMEK VERDİK

Bahçeşehir Koleji Erkek Basketbol Kadrosu Genel Menajeri Alpaslan Aydın, “Çok uğraştık, hayli emek verdik. İnşallah karşılığını alacağız. Bu kupayı Türkiye’ye getireceğiz ve Türk halkına armağan edeceğiz. Finaller kolay olmuyor. İnşallah başaracağız. Bunun için hazırız ve gerekli motivasyonumuz var. Oyuncularımız da istiyor, biz de istiyoruz. Finalin birinci maçı deplasmanda, ikinci maçı burada. Bu maçta da fazlaca hoş atmosfer vardı. Finalde seyircimiz bizi yalnız bırakmayacaktır. Avrupa kupasını Türk halkına armağan edeceğiz” açıklamasında bulundu.

ERNAK: DÖNEM BAŞINDA KUPAYI TÜRKİYE’YE GETİRME PAROLASIYLA YOLA ÇIKTIK

Bahçeşehir Koleji Başantrenörü Erhan Ernak, finalde oldukları için memnun olduklarını söylerken, “2 yıl evvel yarım kalan bir öykümüz vardı. Dönem başında kupayı Türkiye’ye getirme parolasıyla yola çıktık Çok memnunuz. Final için hazırlığımızı yaparak dönemi kupayla bitirmiş olacağız” diye konuştu.

ÖZMIZRAK: BAHÇEŞEHİR VİZYON SAHİBİ BİR KULÜP

Galibiyette değerli rol oynayan Kartal Özmızrak, “Bahçeşehir, vizyon sahibi bir kulüp. aslına bakarsan bir eğitim kurumu. Final oynamak bir muvaffakiyet. Çok fazla Avrupa’da final oynamış bir Türk kadrosu yok. Kupayı ülkemize getirerek bu hoş tertibi taçlandıracağız” formunda konuştu.

“KUPAYI ÜLKEMİZE GETİRECEĞİZ”

Kupayı Türkiye’ye getirmek istediklerini söyleyen Özmızrak, “Avrupa kupasında en yüksek sayım. Dönemin bu vaktinde ferdî performansların fazlaca kıymeti yok. Sonuç olarak yarı final maçı oynadık. Bugün ben sayı atarım öbür bir gün öteki arkadaşım atar. Kıymetli olan finale çıkmaktı. Dönem başında final hedefiyle kurulmuş bir kadro. Gayemiz doğrultusunda emin adımlarla ilerlemek bizi memnun ediyor. İnşallah kupayı da ülkemize getireceğiz” sözlerini kullandı.